Ciekawostki

Behind the Scenes – Jak wyglądają cutscenki w misji Doradztwo Małżeńskie?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Cutscenki to bardzo ważne przerywniki w rozgrywce GTA. To w jaki sposób zostały wykonane na pewno Was zastanawia. Czy te wszystkie detale widoczne w grze są faktycznie zaprojektowane od początku do końca? Czy pojazdy i bohaterowie podążają ścieżką którą powinni się poruszać? Jak wygląda animacja, gdy uwaga i główna akcja rozgrywa się kawałek dalej? To wszystko przedstawia materiał whatever57010 udostępniony na platformie YouTube.

Cutscenki z innej perspektywy w misji Doradztwo Małżeńskie

Czy Kyle dojechał we właściwe miejsce?

Tak jak się spodziewaliśmy, postacie są duplikowane na potrzeby większości cutscenek. W przypadku misji Doradztwo Małżeńskie, mamy do czynienia również z inną trasą samochodu prowadzonego przez Kyle’go Chavis’a – w rzeczywistości, podjeżdża on pod inny budynek a jego auto spawnowane jest na ziemistej drodze. Zastanawiający w tym przypadku jest również fakt, że jeżeli auto zostałoby zaparkowane w napotkanym miejscu, Kyle nie miałby czasu dotrzeć do budynku.

Miejsce do którego dotarł Kyle i miejsce w którym zostaje zrespawnowany jego samochód

Zapalony miłośnik serii GTA. Zaczynał od GTA 3 - teraz szuka informacji o GTA VI. Jeden z twórców tej strony. Gra głównie w Grand theft Auto 5.