Gangi

Los Varrios Aztecas

Pinterest LinkedIn Tumblr

W przeciwieństwie do Vagos i Marabunta Grande, Aztekowie mają kilku starszych członków, którzy wydają się być w wieku 50 lub 60 lat. Wskazuje to na możliwość, że Aztekowie są wielopokoleniowym gangiem, który istnieje już od jakiegoś czasu. Nie jest to rzadkością w Los Angeles, ponieważ istnieją meksykańskie gangi uliczne, takie jak White Fence i Clanton 14, które istnieją od lat 40-tych.

Powiązania gangu Los Varrios Aztecas z kartelami

Mają one powiązania z kartelami i obecnie toczą wojnę z rywalizującym Salwadoriańskim gangiem Marabunta Grande o handel narkotykami, szlaki dostaw i przemyt broni w regionie Pustyni Senora i części Los Santos. Weazel News poinformował również, że doszło ostatnio do strzelaniny między dwoma gangami na Pustyni Senora w Grande. Wiadomo również, że Aztekowie są mocno zaangażowani w handel bronią.

Występowanie gangu w Grand Theft Auto Online

Gang pojawia się w GTA Online: Further Adventures in Finance and Felony – misje dostępne dla graczy o statusie CEO. Są oni częstymi przeciwnikami i są znani z tego, że kradną przesyłki z towarami przeznaczonymi dla organizacji gracza.

Później pojawiają się jako rywalizujący gang dla Klubów Motocyklowych w misjach motocyklowych.

Gang w części fabularnej Grand Theft Auto V

Po raz pierwszy gang jest wymieniony w internetowym artykule informacyjnym z The Senora Beacon po misji The Long Stretch, artykuł wspomina, że używają morza Alamo jako bazy operacji. Zostaje również wspomniany fakt, że zostali oni zmuszeni do opuszczenia Los Santos z powodu ich wojny z Vagos.

W fabule gang konkuruje z Trevor Philips Enterprises o handel bronią w hrabstwie Blaine. Po tym jak Trevor Philips zniszczył przyczepę Ortegi, LVA zdecydowało się go zdjąć. Kilku członków LVA atakuje laboratorium metaamfetaminy w Sandy Shores, ale w końcu zostają pokonani.

Aztecowie pojawiają się również w bocznej misji Trevora w zakresie przemytu broni. Podczas misji powietrznych pojawiają się w jednej misji, gdzie łączą się w czterech różnych grupach w całym hrabstwie Blaine i muszą zostać zniszczeni przez Trevora za pomocą bomb zrzucanych przez samolot. Podczas misji lądowych pojawiają się w misji, w której próbują odebrać pakiet broni przed Trevorem.

Zapalony miłośnik serii GTA. Zaczynał od GTA 3 - teraz szuka informacji o GTA VI. Jeden z twórców tej strony. Gra głównie w Grand theft Auto 5.